top of page
Meža ezeru meklējumos (2st.)
Meža ezeru meklējumos (2st.)

Precizējiet datumu

|

Bauskas iela 17, Vecumnieki, Latvia

Meža ezeru meklējumos (2st.)

Ja Jūs būtu ezers…, kur Jūs labāk gribētu dzīvot…? Divu stundu gara ekskursija ar kvadraciklu, kuras maršruta galvenie apskates obekti ir divi ezeri.

Laiks un vieta

Precizējiet datumu

Bauskas iela 17, Vecumnieki, Latvia

Par ekskursiju

Ja Jūs būtu ezers…, kur Jūs labāk gribētu dzīvot…? Divu stundu gara  ekskursija ar kvadraciklu, kuras maršruta galvenie apskates obekti ir  divi ezeri. Šie ezeri par savu dzīves vietu ir izvēlējušies Zvirgzdes  mežu. Viens no tiem ir vecais, ar ūdensrozēm aizaugušais Staņķu dzirnavu  ezers, bet otrs ir noslēpumainais Aklais ezers. Ceļš uz šiem ezeriem  vedīs pa dažādiem interesantiem meža ceļiem, kā Kā viens no tiem būs  vecā Vācu dzelzceļa līnija, kā arī citi ievērības cienīgi ar savu  vēsturisko nozīmi. 

Tūres noslēgumā būs iespēja paviesoties bišu dravā  "Dzintarlāse", kur var apskatīties, kā dzīve rit bišu dravā, apskatīt  bišu stropus, un kā tiek darināts medus vīns un stiprie alkoholiskie  dzērieni no medus. 

Pie dravas saimniekiem būs iespēja uz vietas  iegādāties saražoto medu un citus "Dzintarlāses" labumus, kurus Jūs  neatradīsiet veikalu tīklos. Kvadracikls vienam – 100 € Kvadracikls diviem – 115 €

Dalīties ar ekskursiju

bottom of page